loader

Декорування яєць кондитерською цукровою посипкою до Великодня

img

Декорування яєць кондитерською цукровою посипкою до Великодня

  11.12.2019

Простий спосіб прикрасити яйця до Великодня

 

Барвистими кондитерськими посипками прикрашають паски, тістечка та торти. Чому б не знайти їм застосування і в великодньому декорі? Прикрашені такими посипками великодні яйця виглядають дуже яскраво і святково. Для цього потрібно нанести клейстер на яйце і обваляти його в посипці. Цей спосіб дуже простий і легкий. Навіть маленькі діти впораються з цією роботою.

 

Все необхідне:

  • Кондитерська посипка будь-якого кольору, розміру і форми.
  • Харчовий клей (можна замінити сумішшю крохмалю і води).
  • Варені яйця.
  • Мисочка.
  • Пензлик.
  • Ложка.

 

 

Відразу визначимося з клеєм. Його можна як купити, так і легко зробити самостійно. Візьміть 4 чайні ложки крохмалю, 50 мл води і підігрійте в мікрохвильовці протягом 20 секунд, потім перемішайте. Ще 20 сек і перемішати знову, 10 сек – помішати, 10 сек - помішати і готово. Коли клей готовий, приступаємо до декору. Висипати кондитерську посипку у миску. Після цього візьміть пензлик, занурте його в клей і змастіть ним усю поверхню яйця.

 

 

Помістіть яйце в миску з посипкою.

 

 

Потім візьміть ложку і з її допомогою обсипте другу половину яйця.

 

 

А тепер найголовніше. Коли все яйце покрите кондитерською крихтою, використовуючи дугу ложки, обережно натисніть на яйце, щоб запечатати на ньому посипку. Без цього кроку вона просто відпаде.

 

 

Можна залишити яйце висихати в мисці. Для цього краще взяти миску більшого розміру, щоб туди могло вміститися кілька яєць. Або ж акуратно вийміть яйце з миски за допомогою ложки і покладіть в якусь м'яку поверхню.

 

 

Ви отримаєте дуже красиві і незвичайні яйця до Великодня!