loader

Про нас

ТМ НАСОЛОДА

Торгова марка Насолода - власний бренд провідного виробника натуральних спецій, приправ і різноманітних кулінарніх добавок високої якості. Торгова марка орієнтована на сезонну пасхальну продукцію і кондитерські добавки.

 

Насолода ™ пропонує Вам у великому асортименті різноманітну продукцію до Світлого свята Великодня:

 

  • - термоплівку (термоетикетку) для прикрашання великодніх яєць;
  • - термостійкі паперові форми для випічки пасок та інших кондитерських виробів;
  • - великодні набори, харчові барвники, набори кондитерських прикрас;
  • - наклейки для крашанок різної тематики;
  • - кондитерську посипку для пасок та інших кондитерських виробів.
  •  

Цей напрямок ми успішно розвиваємо багато років, постійно збільшуючи асортимент і поліпшуючі якість продукції. Вся продукція проходить обов'язковий лабораторний контроль. Тривалі партнерські відносини з заводами-виробниками і підприємствами, як вітчизняними, так і зарубіжними, дають нам можливість займати одне з лідируючих місць в даному сегменті ринку.

ПП «Укрпрод Сервіс» - провідний виробник натуральних спецій, приправ і смакових інгредієнтів високої якості.

Підприємство розпочало свою діяльність в 1998 році і сьогодні входить в число лідерів вітчизняного ринку продуктів харчування, в сфері виробництва спецій, прянощів та кулінарних добавок. В процесі нашої діяльності підприємство отримало репутацію надійного ділового партнера, що не зупиняє свого розвитку.

Компанія стежить за трендами ринку, постійно розширюючи асортимент продукції. Використовуючи сучасні технології та міжнародні стандарти якості, ми створюємо відмінний продукт для найвимогливішого споживача. Продукція підприємства реалізується по всій території України і експортується в країни ближнього зарубіжжя.

Наше виробництво пройшло сертифікацію на систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007, що підтверджує наше відповідальне ставлення до питань контролю якості продукції.